UWAGA! Dołącz do nowej grupy Oleśnica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Festyn krwiodawstwa „Podziel się życiem” w Oleśnicy


Burmistrz Gminy Miasta Oleśnicy ogłosił zlecenie realizacji zadania publicznego w trybie pozakonkursowym. Wydarzenie będzie miało na celu promocję idei krwiodawstwa i odbędzie się pod nazwą „Podziel się życiem”. Organizacją festynu zajmie się Polski Czerwony Krzyż, który przedstawił ofertę w tej kwestii. Mieszkańcy mogą oczekiwać atrakcji związanych z tematem krwiodawstwa oraz możliwości oddania krwi.

Festyn krwiodawstwa „Podziel się życiem” ma na celu nie tylko zbiórkę krwi, ale również budowanie świadomości społecznej na temat znaczenia krwiodawstwa. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich chętnych, którzy pragną przyczynić się do ratowania życia i wsparcia osób potrzebujących. Organizatorzy przewidują różnorodne aktywności, które mają uatrakcyjnić uczestnictwo w festynie.

Więcej szczegółowych informacji na temat samego wydarzenia oraz oferty realizacji zadania publicznego można znaleźć w załączonym dokumencie. Mieszkańcy Oleśnicy są zachęcani do wzięcia udziału w tym ważnym przedsięwzięciu, które może mieć istotny wpływ na życie wielu ludzi w regionie.

Źródło: Urząd Miasta Oleśnica


Oceń: Festyn krwiodawstwa „Podziel się życiem” w Oleśnicy

Średnia ocena:4.95 Liczba ocen:16


Zobacz Także